24 Oca 2009

Son Zamanların En Gerçekçi Diyalog Ödülü

Geçen TVde "Canım Ailem" vardı. Meliha ve kardeşleri oturmuş yemekteyiz benzeri bir program izliyorlar. Bir yandan da yan evde gözleri. Yemek "Kelebek Böreği". Dikkati dağılan Feride tarifi bir an kaçırır.

Feride: "Abla kaçırdım içine ne koydu öyle?"
Meliha: "Altın koyyyyyysa ne olacak "kelllebek böreği" " (En alaylı mimikleriyle)

Bayıldım!

6 yorum:

mucizenin annesi dedi ki...

superdi gercekten..az once su haci sakir yazini okuyunca yazayim istedim..omo baby kardesimin uzmanligini yaptigi marmara tip fakultesinde arkadaslarinca testten gecirilmis..ben guvenerek kullaniyorum mucizem dogdugundan beri..kizimin atopik dermatidi var ama bu deterjan allerji yapmiyo sukur..yumusatici icin de yumos baby kullaniyorum..yoksa elle yikamakla ne basedilir nede o lekeler cikar..simdiden kolar gelsin..sevgiler

kirazsevdasi dedi ki...

meloş süper, dizi süper daha doğrusu.

yok ki dedi ki...

diziden haberim yok elbet. ama yazayim istedim. son zamanlarda bir sey yazmadim. umarim keyifler yerindedir.

Ozgur dedi ki...

Çok teşekkürler Mucizenin annesi. İçimiz daha rahat bir şekilde kullanacapız omoyu. Aldık, deniyoruz bugünlerde. Çoook sevgiler.
(Yol bu hızla elde başedilmesi imkansız)

Ozgur dedi ki...

Kiraz Sevdası,
Evet Meloş ve Feride'nin hastasıyım. Diğerleri de mükemmel, dizide boş yok. Ancak o Feride ve Meloş, yok böyle bir şey... O ne harika diyalogdu!

Ozgur dedi ki...

Sevgili yok ki,
Buralardayız ama yorgunuz. Emzirme aralarında uyuyup, kendimize zaman ayırmaya çalışıyoruz ama ancak blogları okuyabiliyorum. Bakalım... Daha çok yazmaya çalışacağım... Sevgiler!