7 May 2009

Milupa'dan Davet...


Yazacak fırsatım olmadı bir türlü, ama aklımdaydı. Bir kaç gün önce Milupa'dan bir davet aldık. Adımıza düzenlenmiş, hele ki Eloşumun da adı geçmiş davette, pek hoşumuza gitti. Yeniköy bize oldukça uzak olduğu için katılımımız mümkün olmadı. Taaa Bostancı'dan gitmeyi gözüm kesmedi açıkcası.

Blogcuları davet etmeleri, blog dünyasını ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor bence. Özellikle de bilgilendirme ve paylaşım toplantısı olması ilginç. Geçen kayınvalidem buradaydı. Kendisi anne sütü verememiş eşime ve abisine. "Eskiden mama da yoktu, sadece pirinç unundan yapardık, ne kadar besleyici bilmezdik" dedi. Süt verebilen şanslı bir anne olarak işin o kısmını pek düşünmemiştim. Anne sütünün yerini hiç bir şey tutmaz o ayrı, ancak olmadığı durumlar için bir seçenek olması güzel. Milupa'ya nazik daveti için bir kez de buradan teşekkür edelim.

Dersine günü gününe çalışan bir ex-hamile ve anne olarak henüz ek gıda konusuna hiç başlamadım. O konuda okumaya başlayınca öğrendiklerimi ve tecrübelerimi buradan aktarmayı düşünüyorum. Şu anda Ela'ya kilo aldırmaya çalışma aşamasındayız. 15 günde kilo alamazsak doktorumuz mama takviyesi olabilir dedi. Olmaması için memelere gayret. Haydi güzeller, göreyim sizi!

1 yorum:

Esra Günüşen Ertuğrul dedi ki...

MERHABA,
BANAD AYEĞENİMİN ADINA DÜZENLENMİŞ BİR DAVET GELDİ. MALESEF İŞ SAATLERİMDEN DOLAYI KATILAMAYACAĞIM. AMA GERÇEKTEN MİLUPANIN EK GIDALARI ÇOK YARARLI ...SANIRIM DA LEZZETLİLER ...ARKADAŞIMIN BEBEĞİ O KADAR SEVEREK YİYİYOR Kİ... BLOGLARA ARTIK BU TİP FİRMALAR GERÇEKTEN ÖNEM VERİYOR VE VERMELİLER...GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLARIN OLDUĞU BİR PLATFORM...
SEVGİLER