1 Haz 2009

Koltuk Sevdası

Ohh ne güzel koltuğuma kuruldum. Oyuncağım da elimde. Gülerim tabi...

Ayağa mı kalksam acaba? Yok yok kucağa alsınlar. Hımm bilemiyorum. Oyuncağımı da bırakmam!
Hadi yine iyiyiz, iyiyiz, iyiyiz.

13 yorum:

gunebakan dedi ki...

annesi böyle ısırmalık fotolar koyuyorsun, ondan sonra ısıramıyoruz buralardan, içimizde kalıyor. artık o bacakları sen bi zahmet dişleyiver benim yerime:)))
maşallah maşallah....
gelişimi çok güzel gidiyor. boyu uzun olacak ela. kilo konusunu ne olur kafaya takma. ben zamanında kilo alamadı diye üzüldüğüm zamanlarda, doktor boyunun güzel uzadığını söyler, biz zayıf çocuk severiz, obezite bu kadar yaygınken sevinmem gerekir derdi. ee anne de baba da tombilik olunca, ben de düşününce hak verirdim. biz o kadar takmışız ki kilo meselesine, çocuğa rol model oluyoruz farkında olmadan. benim büyük maymun şimdi gidip tartılıyor, anne formumda mıyım, kilo mu almışım yine, göbeğim çıkmış mı diye soruyor bana...
oooh şimdi gelsin güzel güzel sebzeler eloşa, ağzının tadı yerine gelsin. yalnıııız ek gıdalara geçmenin şöyle bir kötü tarafı var, önceden mis kokan kakalar birden pis kokmaya başlayacak. eee bizim yediklerimize benzer şeyler yemeye başlayınca haliyle, kakanın içeriği de değişecek. anne sütü aldığı zamanlardaki gibi olmayacak. bi kaka yapacak bazen, bütün ev kokacak. ehi ehi ehi. azzzz sonra.....

yeliz dedi ki...

ela burdan süper şeker görünüyor. gelişmesi doktor tarafından iyi dendiği sürece iyidir. bana doktor Arca iyi kilo alıyor diye sevinme bu iyi bakıldığı anlamına gelmez demişti. haklı belki de. bizde kilo alsın sendromu var - hele bende çoook - ama o kadar gerekli de değil hani. ay bi daha baktım elaya şimdi, acayip şeker yaaa

Ozgur dedi ki...

Günebakan teyzesi, bi gün misafir edelim sizi kızlarla. :)
Kilo konusunu takmayı bıraktım. Neticede yiyor çocuk. Ek mamaları da götürüyor. Her çocuk kendince bir yol izliyormuş. Ben küçükken yermişim ama zayıfmışım mesela. Çok tombik bebek değilmişim. (Ama şimdi tombikler kraliçesi oldum) Yani hiç takmamak en iyisi. Kilo vermeye çalışırken de. Hergün tartıya çık veremezsin. Bi ara bizim tartı bozulmuştu. Bi tartar 50 bi tartar 60 bi tartar 70 öyle bi dönem. 50 50 tatrıla tartıla kilo vermiştim deli gibi. Heheh tartıyı bozmak lazım.

Kaka meselesine gelince:) Evet kıvamı tutturduk:P Koku da giderek çeşitleniyor. çiş de kokmaya başladı. Bugüne kadar yaptıkları kaka değilmiş gibi geliyor. heheheheh:))))

Ozgur dedi ki...

Çok haklısın Yelizcim. Fazla takmamak lazım. Esasen doktordan sonra rahatladım biraz. Bir miktar almaları lazım. Nestlenin web sitesinde bir grafik var, psikopatım değerleri ona girip duruyorum. O grafikte fena gözükmüyor. Boy kiloya göre uzun. Aman manken olur diyor geçiyoruz:P Eşim tombul bebekmiş, o büyüyünce atletik bi adam oldu. Ben normal kilodaymışım, bugünlerde tombul oldum. Yani pek bir anlama gelmiyor sanırım.

yamacim dedi ki...

gggggggggggggggggg

Ayşe dedi ki...

kiz yerim ben seni, boyle de oturulur mu (orhan veli'nin dedigi gibi), cok seker oluyorsun, sonra nazar deyiyor... Dur, masallah diyeyim, MASALLAH. :)

opuyorum.

k.i.s.d. dedi ki...

Sizin ev sıcak galiba yaw... Böle badiyle felan oturuyonuz ne güzel. Bizim başımızda bu babaanne varken hala kısa kollu badi üstüne uzun kollu bebek gömleği altta çorap ve patikli picama. YEtmiyormuş gibi bi de penye battaniyeye sarıyor. Oyh. Ben de o gider gitmez battaniyeyi atıyorum ama ev serin geliyor, bilemiyorum diğerlerinden ne zaman kurtulsam.
elacım çok tatlısın severim seni kızcağızım.

deniz dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Ozgur dedi ki...

Ayşecim çok saol canım:))))

Ozgur dedi ki...

k.i.s.d, valla anadolu yakası, kadıköydeyiz. Bugün ev 27 dereceydi. Doktor bize sen ne giyiyorsan azıcık kalınını giydir dedi en son. Ben bıraksalar evde mayoyla gezecek halde olduğumdan, kızı da bodiyle gezdiriyorum. Ev çok sıcak. Arada elini yüzünü yıkıyoruz. Akşama doğru banyo zaten.

Ama sanırım bi de şu var. Nasıl alıştırıyosan öyle gidiyorsun. Biz genelde az giydiren/giyinen sıcak sevmeyen bünyeleriz. Öperim ben CevdeTi. Aslında terliyo mu diye enseye üşüyo mu diye buruna bakılabilir...

ilknur malcı dedi ki...

tembel özgür tatile miçıktınız nedir günlerdir giriyoruz giriyorum bir eklenti yok ne oldu bütün kitaplarımı kolileyip kurtulmaya mı karar verdin?

ilknur malcı dedi ki...

youmda cok fazla imla hatası olmus sen duzeltirsin artıkın özgür :))

Ozgur dedi ki...

ahhaha. Koliledim kurtuldum:) Artık tam ev kadını olucam. Bu yaşıma kadar okudum da nooldu.:)

Amannn şakası bile kötü:!

Yazıyorum postu ama çalışmaktan yollayamadım bi kaç saate yollıycam inşallah:)))