5 Ağu 2009

Cepten gelen yazi.

Bu da mi olacaktı? Ayvalıkta cunda adasında oteldeyiz. Pek güzel her şey. Tv laptop yok. Okuduğum kitap bitti uykum kaçtı. Cepten internete girip blog okudum. Nasıl yazasim geldi.
Turkcell 3 aylik internet aboneliğini ucuzlatınca dayanamadım. Iyiyiz. Ela denizi pek sevdi. Deniz elayi sevdi. Küçük denizkızı oldu o. Tek derdimiz sivriler. Ilk gün yediler kızımı. Şimdi cibinlik var. Sinkov var. Ama emin olamıyorum. Cildine sürmüyorum. Raid elektro likid ise yaramiyor. Hoş o da cok iyi çözum değil. Belediye ilaçlamamis bu sene dediler. Arsız olmuş bunlar. Mutant sinekler.
Kısaca iyiyiz. Ela da iyi. El saklamayı öğrendi. Denizde ayakları çırpıyor. Uzun oturuyor. Tiyatrocu abimizin dediğine göre bebekler diyafram nefesi aldıklarından sesi her yerden duyuluyor. Annemlere yakın olmak güzel. Ela ilk kez denize girerken beraberdik. Gelirken yemek getiriyorlar kıza. Taze meyveler müthiş. Ah ah tatil gibisi var mi. Enteresan oldu. Çekirdek aile olarak tatildeyiz hem de annemler yakın.
Insan hem başbaşa olmak hem de onları görmek istiyor. Yorucu bir yıl oldu. Iyi başardık diye düşünüyorum. Yorulduk ama değdi. Hamileleri gördük cundada. Bizim kıza bakıp iç geçirdiler. Ben de başınıza geleceklerden haberiniz yok diye düşündüm. Mutluluk, delilik bir daha hiç bir şeyin aynı olmaması. Zor ama tek bir gülüş. Oyun icat ediyor ela. Kahkahalar bitmesin hiç. Daha iyi bir insan olmak istiyorum. Bi de bir mülakatta sorarlarsa eskiden sonuç odakliydim şimdi beslenme odaklıyim demek istiyorum. Duramadım yazmadan. Fiti fiti. Iyi geceler

1 yorum:

elbruze dedi ki...

Şu beslenme odaklı olma durumunu biraz açar mısın Özgür, olur ya belki ben de kullanmırım :)) İyi tatiller hem size hem de güzeller güzeli Ela Hanıma.