24 Eki 2009

Yazılacaklar Listesi

Siz de benim gibi sabahları kafasında bugün yapılacaklar listesiyle uyananlardan mısınız? Her yerde vardır todo(yapılacak işler : yapiş diyelim) listelerim. Bugün öyle yorgunum ki... Anlatacak çok şey var, önemli de hepsi. Gel gör ki özgürannenin pili bitmiş, yedek pili de bitmiş, şarjı da bitmiş... Uyusam, bir uyansam uykumdannn... Bir damla gözyaşı, bir damla var içimde....

Yapılacak/yazılacak işlerim bunlar:

* Yorumlara yanıt ver...

* Ela'nın hastalığı, benim hastalığım, doktor kontrolümüz, 10. ay doktor kontrolünü yaz

* Etstur nedeniyle az kalsın son dakika ABDye gidecemeyecek olan kardeşim... THY günlerini... Feel like a star? Uzun konuşmalar sonucu THY insiyatifiyle çözülen sorun...

* Dün gece maceralarımızı. Uykusuzlukta son nokta. Yorgunluğun dibi kara. Seninki benden uykusuz. Ve kara.

* Ela sanırım yürümek üzere. Hacı yatmaz oldu. Sürekli ayakta, sürekli hareketli. Uyumuyor. Dün toplam kaç saat uyudu sayamıyorum bile. Uyuyorrr ve dakikasına gözler cin. Kızım gitti, yenisi geldi. Gene yazılım güncellemesi oldu yavruya kesin. Ne yapacağımızı şaşırdık... Bebeğim Uyuyor da okudum..

* Diğer bloglarda gözüme takılanlara yorum yaz.

* Şu an yazdığım iyimser yazılar çok yalan gözüküyor gözüme. "Sinüsleri şişen mühendisler dünyaya giri bakar" adlı çalışmadan alıntı.


teo'cuğum ne demiş,

sonunda görürüz belki
sen de, ben de
uçsuz bucaksızız
bu yalnız şehirde
yaşam sevincin duruyor mu
hala içinde?
sustun, konuşmadın
sözcükler bitince...
bir uyansam uykumdan...

5 yorum:

Mystic dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Mystic dedi ki...

Draft olarak kayıtlı o kadar çok post var ki benim de hanemde. Herşeyi her zaman zamanında paylaşmak hiç kolay olmuyor. İnsan unutmak, unutturmak istemeyince "to-do"lar uzuyor :)
Bu arada her ikinize de çoook geçmiş olsun. Sağlıkla kalın.
Kolaylıklar!

Anne ve Bebisi dedi ki...

hmmm uykusuzluk zor is. Bosver her seyi, yat uyu derim :P

Ela'nin uykusuzlugu ile yurume macerasi paraleldir muhtemelen. Buyume atagi falan geciriyordur belki, umarim eski guzel duzenine doner kisa surede.

Gecmis olsun ikinize de.

Ozgur dedi ki...

Mystic, yazmayınca kaçıp gidiyor. Bugünlerde hem yazasım çok, hem zamanım az, hem aksiyon çok.... Çok teşekkürşer, sevgiler size de.

Ozgur dedi ki...

Teşekkürler Anne ve Bebişi, işin komik yanı, kaç kere oldu bu büyüme atağı, her seferinde eyvah düzen değişti diye feryat figan ettim, hepsinde de geri geldi çokşükür. Yani bi öğrenememe durumum var. İyi düşünelim iyi olsunnnnn... zzzz.
:PP