16 Haz 2010

Anne ve Bebişi Sağolsun...

Bugünlerde yazı yazacak halim vaktim yok ancak Sibel Arna denen şahsiyetin büyük düşünür edasıyla yazdığı "içsel fısıldamalar"a bir şey yazmak lazımdı. Önce k.i.s.d yazdı.  Şaka mısın alla sen?

Biz ailecek kıl olduk. Bakıcı ablamız (ben gazete almam, o alır ve her gün okur) okudu ve gerçekten rahatsız oldu. Yazının içeriği, pervasızlığı yetmezmiş gibi arkasından gelen "adding insult to injury" zaten işini hakkıyla yapan yok, ot yok, bok yok... yazıları. Gazete okumamakta bir bildiğim var. Sözlük okurum daha iyi.

Ama daha da iyisii blogcular. Anne ve Bebişi'nin yazısını okuyun. Buyurun buradan okuyun, şu yaz günü içiniz serinlesin.

Dadı Ne Ayol?

4 yorum:

kirazsevdasi dedi ki...

simdi siz kizarsiniz ama :P
bu kisim ablalarin oncusu, lordu Ayse Arman dir. Evet. Onun yuzunden turedi bu tarz yazi akimi :)

zannedersem bu hanim kizcagimiz sadece iki defileyi filan seyredip, sonrada butuuuun hafta defile defile gezmis gibi yazilar yazan bir modacan yazarimizmis. Sonra evlenmis coluk cocuk icine girmis, ne gerek varmis?

Twitter da fake de olsa Hanife Hanımın hesabi var, ilgilenenlere :)

Ozgur dedi ki...

Yok ayol neden kızalım:) Ben okumam etmem Ayşe Arman. Tanıştık, şaşırttı o ayrı...

Ya neticede bu tarz konuşan/düşünen insan çok. Kendi ezikliğini çalışanından çıkaran çok. Bu kadar kaba ve çıplak bir şekilde yayınlama cüreti enteresan geldi bana.

Süpermiş bu arada twittere bakayım.

Hilal dedi ki...

annevebebişine yazdığım yorumu aynen buraya da kopyalıyorum:

kesinlikle ve tek kelimeyle hava atmış.
ya da hava atmaya çalışmış haşmetmahap.
mavi yolculuğa çıkmış ya duyuracak
dadı!sı var ya duyuracak
hatta tatile bile dadıyla gidiyor ya duyuracak sonradan görme :)

Adsız dedi ki...

Sibel Arna (veya yazısını kontrol etmeyen editörü) kovulana dek Hürriyet gazetesi almayın; Hürriyet'e ilan vermeyin. Ancak tepkinizi verirseniz gazete kendini düzeltme ihtiyacı duyar.