9 Haz 2010

Günler Kayıtsız Geçmesin...

Ne güzel blog var diye düşünüyordum. Ara ara nurturia'da sorular oluyor, şu dönem nasıldı, ilk tatil nasıldı gibi, bloga gelip ne yapmışız o dönem diye bakıyorum. Çok yetersiz. Hiç doğru dürüst anlatmamışım. Ya konudan konuya atlamışım, ya es geçmişim. Şimdi de öyle, daha bile az yazıyorum.

Kısaca anlatalım. Meme dönemi bitti. Gündüz uykusu iyi, gece uyuması iyi. Fakat iki gecedir 12-2 civarı uyanıyor ve uyumakta zorlanıyor. 1. gece yatağına koydum ayıcıkla uyudu. Dün gece ne yaptıysak uyumadığı gibi ailecek ilgilendik. Beni itiyor, teyzesine gidiyor. Sanki havhav dişinin ucunu gördüm ama sonra açmadı ağzını. Salya, elini ağzına götürme, mızlama da yok. Bilmiyorum. Dün çok zorlandı(k) gerçekten. Sabah sağ elim tamamen uyuşmuş, boynum, sırtım ve belim tutulmuş uyandım. Ela da gece kuduran o değilmiş gibi 6:30da uyandı. Sevgili kalktı sağ olsun. Doktor randevum yarın. Aslında yogaya başlasam ne güzel olur.

Gün içinde çok tatlı, neşeli. Öğle uykusundan bir kalkışı var, mis. Yerim o yanakları, kolları.

Bugünlerde en çok istediğim şey sevgili ile başbaşa bir akşam geçirmek. Dışarı çıkmak, belki sinemaya gitmek...

3 yorum:

GüCüBe dedi ki...

sinemaya gitmeyi bende özledim :)

kuzunun annesi dedi ki...

Dün gece bende nöbetciydim ,berbat haldeyim bugün. Diştir muhtemelen.Memeden kesmişti artık ümidini. Elanın uykudan kalkmıs bal nanaklarından öperim.

Ozgur dedi ki...

Gücübe di mi:)

Kuzucum, meme? diyor arada ama arada. Bugün bi açmaya çalıştı ama bıraktı sonra. Atlattık gibi di mi?