5 Nis 2012

Nurturia'da Şenlik Var!!! Yarışma ve Geriye Dönük Oto Koltuğu

Nurturia hepimizin bildiği sevdiği, anne-baba-çocuk sosyal ağı. Sor sorunu yanıtlasınlar, derdini anlat dinlesinler, çocuğunun küçülenlerini sat, alsınlar... Arkadaşların olsun, buluş da buluş. Dolayısıyla en sevdiğimiz, tam olarak ailemizin sosyal ağı. Annelerin, her gün girmeden duramadığı, çocuğu uyurken cepten "nurtilediği" bir çeşit delilik.

Yetmezmiş gibi iki yeni haber var.
Olacakları görür gibiyim. Babalar günü fotoğraf yarışmasında çok eğlenmiştik. İçimiz temizlenmişti, çok ama çok güzel kareler görmüştük hayatın içinden. Şimdi de annelerin, babaların, dedelerin, anneannelerin çocuğuyla oynayan karelerini göreceğiz. İçimiz umutla dolacak. Çok garip bir his. Fotoğraf seçemiyorum, akşama bıraktım. Ama öyle ki kazanmaktan çok birbirinden güzel fotoğrafları görecek olduğum için heyecanlanıyorum. Bir önceki yarışmadan derlenen videoyu görmüş müydünüz? (Öte yandan ödülün de çok cazip olduğunu söyleyebilirim. Lego Duplo her gün oynadığımız bir oyuncak. Parasını sonuna kadar hak ediyor.)

İzleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız...


İkinci büyük habere gelelim...

Aslında bunu ayrıca da yazmak lazım ki kaynamasın...


Artık pek çok oyuncağı, bir sürü anadan babadan gelen yorumlarıyla okuyup, etkili tanıtımıyla görüp anlayıp satın alabiliyoruz. Ahhh ah neden Ela doğarken nurturia yoktu sanki?

Amaaa.... Bir ürün var ki çok önemli. Geriye dönük oto koltuğunun önemine inananlar (Biz o çevrenin takıntılı bunlar dediği ana babalarız. )

BESAFE geriye dönük koltukları artık arayıp tarayıp geldi mi, gelmedi mi beklememize gerek yok. 

İşte bu bence hem anne-babalar hem de çocuklar için çok güzel bir haber. Güvenlik oyuncaktan önce gelir. Ne olur önemseyelim...

Neden geriye dönük?


NOT: Bu linke yarıştığınız fotosunun linkini yorum olarak bırakırsanız oy vereceğim:)

2 yorum:

nevbahar dedi ki...

http://www.nurturia.com.tr/competition/photo/ab6e0960-99b9-41ea-bcaf-a0290095de72?competitionid=2

Ozgur dedi ki...

:) verdik hemen