6 Tem 2012

Başka Bir Okul Mümkün! Başka Bir Dünya Mümkün!Çocuklarımız nasıl büyüyecek, nasıl okullara gidecek diye düşüneduralım... Bazılarımız "Yeter!" diyip, konuşmayı bırakmış, eyleme geçmiş durumda. Duymuşsunuzdur belki 15 Temmuz 2012'de bugüne kadar yaptıklarını ve bundan sonra neler yapacaklarını anlatacaklar. Siz de gelin, bir ucundan tutun, tutalım. 

Bana gelen epostadan aktarıyorum: 


Merhaba;

Başka Bir Okul’u mümkün kılmak adına çok çalıştık, çok koşturduk. Sonuçta hatırı sayılır bir yol aldık. Niyetimiz, çabamız 2013 yılının Eylül ayında okulumuzun kapılarını aralamak.

Bugüne dek neler yaptık, bundan sonra nelere ihtiyaç var sizlerle paylaşmak, konuşmak istiyoruz. Aramıza katılmak isteyip bugüne dek fırsat bulamamış, vakit ayıramamış arkadaşlarımıza yer açmak, yeni dostların enerjisiyle sorunları daha hızla aşmak istiyoruz.

“Başka Bir Okul” hayalimizi, kat ettiğimiz mesafeyi ve şimdi bizi nelerin beklediğini paylaşacağımız Dayanışma ve Tanışma Toplantısı’nda hepinizi aramızda görebilmek umuduyla…

Toplantımıza tabi ki çocuklarımız da davetli. Toplantı boyunca Serkan Kırmızı “Davulumdan Masallar” atölyesiyle onlarla birlikte olacak.

Yer: Boğaziçi Üniversitesi, Güney Kampüs, Demir Demirgil Toplantı Salonu
Tarih: 15 Temmuz 2012, Pazar
Saat: 17:00 - 20:00

Sorularınız ve daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Dayanışmayla;

Feyza EYİKUL
Koordinatör
Başka Bir Okul Mümkün Derneği
İletişim Ofisi:Sinanpaşa Mah. İlhan Sok. 
Pembe Rüya Apt. No:15 D:4 
Beşiktaş/ İstanbul
www.baskabirokulmumkun.net
baskabirokul.blogspot.com

2 yorum:

esrates dedi ki...

O tarihte İstanbul'da olmayı çok isterdim. Sakın kaçırmayın derim..

Adsız dedi ki...

Keşke daha çok yazsanız siz.Halbuki ben sizin yazılarınızı okumayı ne kadar sever(d)im.:)